Fuvarszervező állások

- 0 állás - összegyűjtöttük a nagy állásoldalak összes találatát
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

  Keresett pozíciók
Fuvarszervező
HOL?
  Távolság:
km-en belül

KULCSSZAVAK (tartalmazza)
Új keresés

A fuvarszervező állásban dolgozó személy az, aki szervezi és követi a szállításokat, illetve ellátja a hozzájuk tartozó adminisztrációs feladatokat. Általában szállítmányozó, speditőr, fuvarozó cégek alkalmazottja. A fő elvárás a közép vagy felsőfokú végzettség, illetve mivel gyakran nemzetközi utakat kell szervezni, legalább egy idegen nyelv ismerete.

A fuvarszervező állás feladatai
- nemzetközi közúti szállítmányozás, fuvarszervezés
- áruforgalom koordinálása, logisztikai terület
- fuvarok szervezése és nyomonkövetése, folyamatos kapcsolattartás a gépjárművezetőkkel
- nemzetközi fuvarok megszervezése, kapcsolattartás ügyfelekkel, megbízókkal
- fuvarokmányok (számlák, fuvarlevelek) ellenőrzése, elszámolások készítése
- nyilvántartások, dokumentációk vezetése, ellenőrzése, rendezése

Elvárások
A fuvarszervező állás fő elvárása, hogy a jelentkező rendelkezzen közép vagy felsőfokú végzettséggel és legalább egy idegen nyelvet (általában angol vagy német) tudjon napi szinten használni, nemzetközi útszervezések esetére. Ezek mellett az adminisztrációs feladatok elvégzéséhez szükséges az MS Office programok (Excel, Office, stb.) ismerete. Ezek mellett elvárás esetenként a B kategóriás jogosítvány. Fontos, hogy a fuvarszervező állást betöltő személy rendelkezzen jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel, illetve gyorsan tudjon döntéseket hozni váratlan helyzetekben.
Juttatások
Az alapbéren felül a fuvarszervező állás betöltői számíthatnak különböző bérkiegészítési lehetőségekre, juttatásokra. A munkaadó általában segíti a szervezőt bejárási támogatással és gyakran tréninget is biztosít.