Feladatok

Már meglévő területen illetékes szervizes kollégáink kisegítése, megnövekedett megrendelés  állomány végett keresünk főként Borsod - Abaúj Zemplén, Szabolcs- Szatmár - Bereg, Hajdú- Bihar megyékben élő kollégát. Munkavégzés helye szintén ezen területeken lenne, felszerelt szerviz autóval, saját otthonodból indulva.

Betanulást a területi illetékes kollégák mellett a próbaidő alatt.

Elvárások

Állásban betöltendő feladatkörök:
  • targoncák javítása, karbantartása ügyfél telephelyén
  • Cégünkön belüli képzéseken történő részvétel,
  • Betanulást követően targoncák önálló diagnosztizálása, általunk biztosított programokkal
  • Elektronikus munkalap rendszerünk precíz vezetése
  • Ügyfeleknél történő kommunikáció, kapcsolattartás
  • Javításhoz szükséges alkatrészek azonosítása, alkatrész igény leadása

Tudjuk, hogy senki se targonca szerelőként született meg!
Így, mindenképpen várjuk jelentkezésed amennyiben:
  • van gépek szervizelésével, karbantartásával kapcsolatos tapasztalatod, végzettséged
  • számítógépes ismereteid legalább felhasználói szintűek
  • rendelkezel "B" kategóriás jogosítvánnyal
  • kreatív, jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • többit mi hozzátesszük a tudásodhoz és továbbfejlesztjük azt!

Előnyt jelent

Előnyt jelent de nem kitétel
  • autóvillamossági / emelőgép / mezőgazdasági, munkagép gépszerelő munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Szereztél számítógépes diagnosztika területén gyakorlatot.

Amit kínálunk

  • fix havi fizetés + teljesítmény bónusz illetve év végi jutalom
  • kiemelkedően versenyképes, szakmai tapasztalatod és tudásod alapján kialakított bérezés
  • teljes munkaidős bejelentett munkaviszony
  • stabil fizetési háttér
  • Évente több céges közös rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • korszerű munkaeszközök és körülmények; saját új szervizautó, tablet, telefon, laptop, azaz minden, ami a hatékony munkavégzéshez szükséges
  • változatos feladatok

Munkahelyi extrák

Céginformáció

1991 óta az anyagmozgatásban!
Küldetésünk, víziónk
Több mint 30 évvel ezelőtt, baráti kapcsolatokra alapult cég mára már egy 50 fős csapattal rendelkező részvénytársasággá alakult át, mely továbbra is őrzi családbarát-jellegét. A Pagát kiemelt figyelmet fordít munkatársaira, a dolgozók lojalitásának köszönhetően pedig a cég évről-évre képes megújulni. A cég szakembereinek hozzáértése egyedülálló Magyarországon, a szolgáltatások színvonala kiemelkedő, mellyel a Pagát partnerei 100%-ban elégedettek és hosszú éveken át tartó megbízható kapcsolatra számíthatnak. A Pagát Gold Zrt. hosszú távú tervei közé tartozik az anyagmozgatási piacon való helytállás, lépésről-lépésre való növekedés, továbbá a lokális környezet megóvása, törekvés a cég környezeti lábnyomának további csökkentésére.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet, de előnyt jelent!