A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő -közvetítési engedélyszám: 680-3/2012-0900

Szerviztechnikus
343

Feladatok

  • Járműfelépítmények elektronikai- és fűtésrendszeri problémáinak feltárása és elhárítása
  • Felépítmények időszakos karbantartásának ellátása
  • Villamossági hálózat, háztartási berendezések, gépek elektronikai karbantartása és javítása, azok üzemeltetésének biztosítása
  • Gépészeti berendezések műszaki állapotának ellenőrzése
  • Vezetékhálózat ellenőrzése, szükség esetén cserék végrehajtása
  • Beépített fűtési és hűtési berendezések és eszközök karbantartása, szükség esetén javítása

Elvárások

  • Villanyszerelési, Elektronikai szakmunkás/szakiskolai végzettség
  • Utazási hajlandóságELENGEDHETETLEN, hiszen a munkavégzés külföldön is történik
  • Elektronikai karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Széleskörű hidraulikai, mechanikai és pneumatikus ismeretek
  • Csapatjátékos hozzáállás ugyanakkor képesség az önálló munkavégzésre
  • Műszaki beállítottság
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Felelősségteljes és pontos munkavégzés
  • Nagyfokú rugalmasság

Amit kínálunk

Munkavégzés helyszíne: Belgium  és Székesfehérvár

Dolgozz egy SZUPER helyen, JAVÍTS és TARTS KARBAN EXTRA MODERN JÁRGÁNYFELÉPÍTMÉNYEKET!

Amennyiben rendelkezel TAPASZTALATTAL villanyszerelési vagy elektromos karbantartási területen ÁLMAID munkáját olvashatod!

Rugalmas hozzáállású vagy? Szeretsz utazni? Motiválna, ha 2 hetet külföldön és 2 hetet Magyarországon dolgozhatnál? Akkor biztosan JELENTKEZEL!

ITT a lehetőség, hogy KIPRÓBÁLD magad!

Biztosítjuk számodra:

  • EGYEDÜLÁLLÓ LAKÓAUTÓKKAL való munkavégzés, mely során fejlődhetsz és olyan tapasztalatra tehetsz szert melyre csak kevesen!
  • KIEMELKEDŐ alapbér, melyet az interjú során KÖZÖSEN egyeztetünk!
  • VÁLTOZATOS munkavégzési hely:
    • 2 hét Magyarország(Székesfehérvár), heti 5 napos munkával CSAK 1 műszakban (6:00-14:25 között)
    • 2 hét Belgium, heti 6 napos munkavégzéssel
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • EXTRA béren felüli HŰSÉGBÓNUSZ juttatás
  • Külföldi kiküldetési díj + a kiutazások és szállások TELJES TÉRÍTÉSE

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: DELEGO CONSULTING Kft.