Miskolc a te helyed
Közért+ Zrt.
Bővülő csapatunkba

Területi képviselő

munkatársat keresünk.
A KÖZÉRT+ online piactér és szupermarket a Digitális Termelői Piac program keretében közvetlenül köti össze a magyar mezőgazdasági termelőket és élelmiszer előállítókat a kiváló minőségű, hazai termékekre vágyó fogyasztókkal az ország egyre nagyobb területén.
A Rövid Ellátási Láncnak köszönhetően a KÖZÉRT+ kosaraiban megtalálható Magyarország különleges kincsinek legjava, melyeket az ország bármely pontjáról egy csomagba rendezünk és szállítjuk ki azokat megrendelőink részére.
Kiemelt küldetésünk, hogy termelőink és vevőink a KÖZÉRT+ online piacán találkozzanak, ezért folyamatosan bővülő választékkal és különleges akciókkal várjuk vásárlóinkat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Új vevők szerzése (közétkeztető cégek, éttermek, vállalati ügyfelek, szállodák, kávézók, kisebb üzletek stb.).
  • Kereskedelmi ügyletek (értékesítés) közvetítése a vevők felé.
  • Cégképviselet.
  • Rendelések szerzése, termékek értékesítése.
  • Eladási ügyletek előkészítése, az üzletek megkötése, ajánlatok elkészítése, megrendelések továbbítása, a megrendelések rögzítése, adminisztrálása.
  • Új piacok, értékesítési lehetőségek felkutatása, információk beszerzése és elemzése, elfekvő készletekre értékesítési lehetőségek keresése.
  • Széles ismertségi kör kialakítása, a releváns információk gyors beszerzése.
  • Tanácsadás, a termékek bemutatása, munkáltató érdekeinek képviselete.
  • Vállalat képviselete rendezvényeken, kiállításokon.
  • Ügyfelek, vevők véleményeinek és igényeinek továbbítása a kapcsolódó társosztályok felé.
  • Telefonhívás, e-mail küldés, személyes látogatás, tárgyalások lebonyolítása.
  • A már meglévő partnerek látogatása, kapcsolattartás, rendelésfelvétel.
  • Partnerek önálló kezelése, vevői igények nyomon követése, reklamációkezelés.
  • Vevői kintlévőség kezelése.
  • Heti riportok és kimutatások készítése.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Releváns értékesítői, üzletkötői tapasztalat
  • FMCG piac és a HoReCa szektor ismerete
  • Fiatalos, lendületes, megnyerő stílus, kiváló tárgyalási és problémamegoldó képesség
  • Legalább középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány, autóvezetési tapasztalat
  • Microsoft Office programok ismerete, használata (excel, word, powerpoint, outlook)
  • Jó problémamegoldó képesség, a komplex helyzetek gyors átlátása és kezelése
  • Kereskedelemi folyamatok ismerete.
  • Üzleti szemlélet.
  • Pontos, precíz, hatékony, önálló munkavégzés.
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet.
  • Jó elemző képesség.
  • Kiemelkedő problémafeltáró, problémamegoldó és szervező készség.

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszútávú, kiszámítható munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem: fix alapbér és havi értékesítési bónusz
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Jelentkezését fényképes önéletrajz csatolásával együtt a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!
Cégnév: Zöld közért kft