Nemzetközi gyártóvállalat kecskeméti gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

TERMÉKFEJLESZTÉSI MUNKATÁRS (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL NYELVTUDÁS) PÁLYAKEZDŐ IS!

FELADATOK

  • Aktív részvétel az új termékek kifejlesztésében
  • Új alapanyagokat keres és kapcsolatot tart a beszállítóikkal, továbbá személyesen ellátogat a beszállítók laborjaiba, üzemeibe, mintákat készít, kóstolókat szervez, dokumentálja azokat
  • Piackutatást végez, elemzi a konkurencia termékeit, lépést tart az élelmiszeripari trendekkel, riportokat készít az ERP rendszerben
  • Kapcsolatot tart a társosztályokkal és a beszállítókkal

ELVÁRÁSOK

  • Élelmiszeripari felsőfokú, vagy élelmiszeripari technikusi végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban elengedhetetlen!
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség és jó kommunikációs készség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Modern munkakörnyezet - teljesen új gyárépület
  • Versenyképes alapbér + havi teljesítmény bónusz + havi jelenléti bónusz + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMÉKFEJLESZTÉSI MUNKATÁRS (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL NYELVTUDÁS) PÁLYAKEZDŐ IS!, Kecskemét környéke

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kecskemét környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Cégnév: IMPC Personnel Hungária Kft.