Miskolc a te helyed
Pinkamenti Agrár Kft.
Munkatársat keresünk

Tehenészeti telepvezető helyettes

pozícióba.
A Pinkamenti Agrár Kft. 50 éve működő, stabil alapokon álló gazdasági társaság. Családias légkör jellemzi.

Főbb feladatok, munkák:

A robotfejésre átállított tejelő tehenészet irányítása, a telepvezető munkájának segítése, napi feladatok kiosztása és ellenőrzése, adminisztratív feladatok elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat vagy szakirányú végzettség.
Nagy fokú munkabírás; összetett, előremutató gondolkodás; kimagasló problémamegoldó képesség; rugalmasság; kreativitás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Sok éves tapasztalat, inszeminátori képesítés.

Amit kínálunk:

Teljes 8 órás munkaidő, havi fix munkabér, plusz túlóra pótlék, ügyeleti pótlék.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

A "Jelentkezés" gombra kattintva, küldje el részünkre szakmai önéletrajzát.
Cégnév: Pinkamenti Agrár Kft.