Miskolc a te helyed

A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint mellékletben csatold önéletrajzod.

Targoncavezető
242

Feladatok

  • Alapanyagok, termékek, szerelvények mozgatása targoncával
  • Kézi anyagmozgatási feladatok végrehajtása
  • Termelés ellátása alapanyaggal, alkatrészekkel a termelési szükségletek szerint
  • Raktári anyagok kiadása, alkatrészek, termékek összekészítése kiszállításra és csomagolása
  • Közvetlen munkakörnyezet tisztán tartása
  • Minden egyéb, a felelősségi körének és képzettségének megfelelő olyan feladat ellátása, mellyel közvetlen felettese megbízza
  • Együttműködik: a karbantartással, a termeléssel és a logisztikával.

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány (3313, 3324) érvényes orvosi pecséttel
  • Motivált, dolgozni akaró hozzáállás!
  • Jó állóképesség és fizikai erőnlét
  • Pontos, precíz, ÖNÁLLÓ és FEGYELMEZETT munkavégzés

Amit kínálunk

Mezőgazdasági gépgyártással foglalkozó partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba TARGONCAVEZETŐ pozícióba, TÖRÖKSZENTMIKLÓSI telephelyre.

LEGYEN A MUNKÁD A HOBBID és jelentkezz hozzánk, hogy a környék legmodernebb gyárában dolgozhass, családias légkörben, közvetlen vezetőkkel!

ÚJ kollégáink br. 30 000 Ft BELÉPÉSI BÓNUSZT kapnak!

  • Családias légkörben dolgozhatsz
  • Vezetőid közvetlenek és figyelnek Rád!
  • Cafeteriádat 10 különböző elemből választhatod ki és MÁR A PRÓBAIDŐ alatt is biztosítjuk számodra!
  • Munkavégzés helye: Törökszentmiklós
  • Műszakrend: 2 műszak (8 óra munka/nap)
  • INGYENES CÉGES BUSZJÁRAT A KÖVETKEZŐ TELEPÜLÉSEKRŐL ELÉRHETŐ:

Cibakháza, Tiszaföldvár, Martfű, Kengyel, Tiszatenyő, Fegyvernek, Szapárfalu, Surjány, Mezőtúr, Kétpó, Örményes, Kuncsorba, Szolnok, Szajol, Tiszapüspöki, Túrkeve, Kisújszállás, Kenderes.

Munkavégzés helye

Törökszentmiklós

Cégnév: DELEGO CONSULTING Kft.