Feladatok

Mezőgazdasági üzem lévén az áruk rakodása többségében bigbag zsákokban történik,kérem ezt figyelembe venni az állással kapcsolatban.Napi szintű raktárosi feladatok ellátása -
Árumozgatásban, betárolásban való aktív részvétel -Beérkező áruk minőségi és mennyiségi átvétele - Raktári rend fenntartása, Kimenő gépjárművek megrakása.

Elvárások

raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat
- gépkocsi rakodásban szerzett tapasztalat
- pontos, precíz munkavégzés
- segítőkészség, csapatszellem
- felelősségteljes munkavégzés
- érvényes targonca jogosítvány megléte

Amit kínálunk

betanulási lehetőség
- versenyképes fizetés
- azonnali munkakezdés
-szabad hétvége
 -utazási költségtérítés saját gépjárműre
- hosszú távú munkalehetőség

Céginformáció

Szolnoki,vetőmag tisztítással,és előállítással foglalkozó üzem.
Cégnév: CentralSeed Kft.