BORSOD AGROKER ZRt.

Észak-Magyarország egyik legnagyobb dinamikusan fejlődő agrárkereskedelmi Társasága

Bővülő csapatunkba
munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    Sok éve mezőgazdasági gépértékesítéssel foglalkozó cég Szervizszerelő szakembert keres az alábbi feladatokra:

    • mezőgazdasági erő és munkagépek felkészítése az értékesítésre
    • értékesített gépek beüzemelése
    • eladott gépek rendszeres szervizelése, hibaelhárítás, javítás

    Traktoros gyakorlattal rendelkező gépészeket várunk!

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Traktoros gyakorlattal rendelkező gépészeket várunk

    - Mezőgazdasági gépszerelő végzettség

Amit kínálunk:

    A versenyképes alapfizetésen kívül jutalék alapú mozgóbér.

    A munkát szervizautó, mobiltelefon és laptop segíti.

    Napi 8 órás munkarend, folyamatos oktatás, Cafetéria

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

3434 Mályi, Kistokaji út 1.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, cafeteria, szakmai tréningek

szakmai önéletrajz

Cégnév: BORSOD AGROKER Zrt.