Nemzetközi piacon működő, dinamikusan fejlődő vegyipari vállalatunk agrokemikáliák, valamint növényvédőszer hatóanyagok gyártásával és kereskedelmével foglalkozik.

Társaságunk kitűnő minőségű termékeket szállít a világ minden tájára.

Munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Senior projekt vezető

Leendő kollégánk feladata a társaság működése szempontjából megkülönböztetett fontosságú fejlesztési, beruházási és kivitelezési feladatok összefogása, szakmai irányítása, illetve elvégeztetése projektvezetőkön keresztül.

Fő feladatok:

  • Új projektek előkészítési, bevezetési, megvalósítási munkáinak irányítása, koordinálása, felügyelete, dokumentálása (projektterv, erőforrás terv, költségterv).
  • Projektek teljes körű irányítása és megvalósítása a jóváhagyott költség és időkereteken belül
  • A szakmai irányítása alá tartozó projektvezetők és projektelőkészítők irányítása (feladatmeghatározás, szakmai iránymutatás, számonkérés, célmeghatározás és értékelés).
  • A költségek változásának elemzése, energiafelhasználás költségeinek elemzése, a megvalósult projekt utólagos műszaki-gazdasági értékelése
  • A szerződések teljesítésének figyelemmel kísérése, a nem szerződés szerinti teljesítés esetén a szükséges intézkedések megtétele, az esetleges tervmódosítások indoklása

Mit kérünk?

  • Felsőfokú végzettség (vegyészmérnök)
  • Min. 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Irányításban szerzett tapasztalat, vezetői képesség

Előnyt jelent:

  • Vegyipari tapasztalat
  • Kivitelezési tapasztalat

Amit kínálunk:

Leendő kollégánkat

  • stabil vállalati háttér és hosszútávú munkalehetőség
  • béren kívüli juttatások
  • egészségbiztosítás (egészségügyi problémák esetén magánorvosi és soron kívüli diagnosztikai vizsgálatok igénybevétele)
  • féléves teljesítményalapú bónusz várja.

Munkavégzés helye:

Sajóbábonyi Vegyipari Park, Miskolc közvetlen közelében

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Sajóbábony

Várjuk jelentkezését, ha hosszú távra tervez és szeretne részese lenni a vállalat fejlődésének.

Nálunk kibontakozhat!

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével.

Cégnév: KISCHEMICALS Kft.