HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Nemzetközi járműipari partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Senior munkagéptervező mérnök (16-2887)

Feladatok:

  • Műszaki projektek koordinálása az ajánlattételtől a kivitelezésig,
  • Mezőgazdasági járművek és munkagépek alkatrészeinek tervezése 3D tervezőszoftverrel,
  • Járműkoncepciók létrehozása,
  • Rendszerek és alkatrészek integrálása a teljes járműbe,
  • Tervezési felülvizsgálatok végrehajtása,
  • Költségbecslés, beszállítók kiválasztása.

Elvárások:

  • Legalább 5 év gépész tervezőmérnökként szerzett tapasztalat,
  • Tapasztalat mobil munkagépek vagy mezőgazdasági járművek tervezésében,
  • Folyékony, aktív angol VAGY német nyelvtudás,
  • Gépészmérnök diploma.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy nemzetközi csapatban,
  • Új, izgalmas, kihívásokkal teli projektek,
  • Hibrid munkavégzés,
  • Szakmai képzések,
  • Nyelvtanulási lehetőség,
  • Munkába járás támogatása.

tervezőmérnök, konstruktőr, gépészmérnök, design engineer, mechanical engineer

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZEM” gombra kattintva!

Cégnév: HumanField Vezető-és Specialistakiválasztó Kft.