Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés miatt keresünk stabil, komoly sikerekkel és tervekkel rendelkező vállalat részére leendő kollégát, az alábbi pozícióba:

Senior agrármérnök szaktanácsadó

Feladatok

  • Somogy, Tolna, Baranya megyékben egy 70-100 termelőből álló stabil termelői kör kialakítása (meglévő Partnerek már vannak ebben);
  • A téli időszakban feladata előadások tartása a termelőknek, kapcsolatok építése;
  • A tavasztól őszig tartó időszakban a termelők látogatása;
  • Képzéseken részvétel;
  • Kereskedőkön keresztüli értékesítés a régióban.

Elvárások

  • Agrár felsőfokú végzettség;
  • Számítógépek és office programok ismerete;
  • Személygépkocsi vezetői engedély, minimum 3 év;
  • Megbízhatóság és önálló munkavégzés, mivel a munkáját önállóan nagyfokú szabadság mellett kell végeznie;
  • Csapatjátékos, mert a kollégákkal közösen eredményesebb a munka.

Amit kínálunk

  • VW Golf Kombi kategóriájú céges autó, magánhasználatra is;
  • Iphone és MacBook IT eszközök;
  • Magas alapfizetés;
  • Komoly, a befektetett munkát értékelő bónusz;
  • Szakmai továbbképzések belföldön és külföldön;
  • Magyarország legdinamikusabban fejlődő Zöld Agrár input cégénél karrierlehetőség.

Előnyök

  • Növényvédős, tápanyagos, talajos vagy precíziós szakmérnöki végzettség.

Munkavégzés helye

  • Baja, Szekszárd, Kaposvár, Pécs

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/ 943 0259 (Kiss Bernadett) Kérem, ha nem ér el telefonon, írjon e-mailt is!

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.