A GEODIS a világ több mint 67 országában működő, 38.000 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő, francia tulajdonú logisztikai szolgáltató vállalat.

Globális high-tech ügyfelünk szakmai támogatására, a 4PL logisztikai területünkre

Selejt- és hulladék kezelési szakember (EMEA)

munkatársat keresünk

Főbb feladatok:

  • Szakmai tanácsot ad minden elektronikai selejt- és hulladékkezelési kérdés kapcsán
  • Meghatározza a hulladékkezelési procedúrát az ellátási lánc optimalizálása érdekében
  • Szükség esetén megtervezi és nyomon követi a selejt és hulladék szállítást a szállítmányozó partner rendszerében
  • Biztosítja az EU irányelvek és az ügyfél elvárások teljesülését
  • Fejleszti az operációs folyamatokat az ügyfél bevonásával

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 4-5 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Mérnöki végzettség, előny: környezetvédelmi szakirány

Amit kínálunk:

  • Hybrid munkavégzés
  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi környezet

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Hulladékgazdálkodás
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: GEODIS Hungary Logistics Kft.