Alföldi Tej Kft.
Bővülő csapatunkba

SALES SUPPORT SPECIALIST

munkatársat keresünk.
  • Kereskedelmi csapatunkba keresünk aktív angol nyelvtudással rendelkező Sales Support Specialist kollégát.

Főbb feladatok, munkák:

  • Adminisztratív háttér biztosítása az értékesítési csapat munkájához
  • Külső- és belső üzleti információk áramlásának biztosítása
  •  Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Napi folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok végrehajtása
  • Új termékek bevezetéséhez nyújtott támogatás (fordítások, prezentációk előkészítése)
  • Kimutatások, statisztikák, rendszeres riportok- elemzések készítése
  • Fordítási feladatok ellátása
  • SAP rendszer kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete különösen magas Excel tudás
  • Önálló, talpraesett, jó szervezési képesség, kreatív személyiség
  • Erős elemző képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • FMCG tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Vonzó juttatási csomag, cafeteria
  • Mobiltelefon
  • Multinacionális háttér, családias hangulat, összetartó csapat
  • Tanulási, szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatkör

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Seregélyesi út 127.

Kérjük csatolja adatkezelési hozzájárulását, valamint magyar- és angol nyelvű önéletrajzát!
Cégnév: Alföldi Tej Kft.