50 éves megalakulásunk óta fontosnak tartjuk a kiemelkedő szakértelmet, a folyamatos fejlődést, így új elhivatott munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva számára a tudást, valamint a stabilitást. Ha tudsz azonosulni ezzel a szemlélettel, akkor Téged keresünk csapatunkba

Rendszergazda

pozícióba Nádudvaron található Központunkba

A feladataid az alábbiak lennének:

  • Windows alapú szerverkörnyezet üzemeltetése
  • Felhasználók támogatása
  • Folyamatok automatizálása
  • Együttműködés a fejlesztőkkel
  • IT infrastruktúra tervezésében/fejlesztésében való aktív részvétel

Mindenképpen add be a jelentkezésed, ha az alábbiak igazak Rád:

  • Szakirányú középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Van legalább 3 év rendszerüzemeltetési tapasztalatod
  • Átfogóan ismered a Windows 10-et/Windows Servert/Active Directoryt
  • GPO használatában szereztél már gyakorlatot
  • Hálózati (LAN) és hardver ismeretekkel is rendelkezel
  • Rugalmasság és terhelhetőség jellemez

A fentieken kívül egymástól függetlenül előnyt jelentenek még az alábbiak:

  • Linux ismeret
  • Virtualizációs környezetben (Hyper-V, VMware) szerzett gyakorlat
  • NAS konfigurálásában szerzett gyakorlat
  • Munkaállomások/szerverek hardver konfigurálásában való jártasság

Mire számíthatsz nálunk?

  • Fix havi alapbérre.
  • Béren kívüli juttatásokra (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás).
  • A munkavégzésedhez szükséges eszközök biztosítására.
  • Tapasztalt kollégáink segítségére a betanulás és a mindennapi munkád során.
  • Szakmai fejlődésre, változatos feladatokra.
  • Kihívásokkal teli, kiemelt projekteknek lehetsz részese.
  • Céges buszjárattal való munkábajárásra Debrecenből, Hajdúszoboszlóról és Püspökladányból vagy az említett településeken kívül eső lakhely esetében munkába járás támogatására.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda
Cégnév: KITE Zrt.