Menton Jobs

Regionális értékesítő-Bács-Kiskun, Csongrád, Jász- Nagykun-Szolnok

A Menton Jobs cégcsoport 2016 óta meghatározó szereplője a magyar munkaerő piacnak. Közel 1900 fős kölcsönzötti állományunk és 1000 fős iskolaszövetkezetünk nyújt megoldást a KKV és nagyvállalati szektor munkaerő problémáik megoldására.

2022-ben cégcsoportunk megszerezte a Külügyminisztérium által akkreditált Minősített Foglalkoztatói státuszt, melynek segítségével fejlődésünk még dinamikusabbá vált.

Töretlen fejlődésünk Bács-Kiskun, Csongrád, Jász- Nagykun-Szolnok térségének motorjaként keressük

Regionális értékesítő-HR területre kollégánkat.

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • Új és meglévő ügyfélkörrel történő folyamatos kapcsolattartás, kapcsolatfelvétel

  • Partner megrendelések menedzselése (projekt indítás, ajánlat készítés, fedezet kalkuláció)

  • Időszakos partnerlátogatások, partner ápolás

  • Meglévő szerződések és megbízások folyamatos monitorozása, naprakészen tartása

  • Futó megrendelések, megbízások nyomon követése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • Szolgáltatás értékesítésében szerzett 3-5 éves tapasztalat

  • Proaktív vállalati szemlélet

  • Eredmény és profitorientált gondolkodásmód

  • Középfokú, magabiztos, aktív angol nyelvtudás

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

  • Utazásra való hajlandóság, rugalmasság

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

  • Humán szolgáltatás értékesítésében szereztél tapasztalatot

  • Munkaerőkölcsönzésben szereztél tapasztalatot

Munkarend:

Közvetítési nyilvántartási szám: PEM/01/002325-1/2017-854

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • Alapbér + Ösztönző jutalék rendszer

  • Céges autó, tankoló kártya

  • Home office lehetőség

  • Hosszútávú, biztos lehetőség, egy stabil piaci pozícióval rendelkező vállalatnál

  • Lendületes, fiatalos csapat

  • Meglévő, stabil partnerhálózat

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.