Humánia HRS Group Zrt.

Raktáros

Megbízónk részére keresünk munkatársat kecskeméti telephelyű, külföldi tulajdonú mezőgazdasági gépek alkatrészeinek gyártásával foglalkozó vállalathoz, amely több mint 20 éve van jelen Kecskeméten.

Főbb feladatok, munkák:

  • kézi- és gépi anyagmozgatás
  • áruátvétel, árukiadás
  • a munkaidő egy harmadában vezetőüléses targonca használata
  • anyagmozgatás gazdasági egységen belül
  • alkalmanként beérkező kamionok fel- és lerakodása
  • vállalatirányítási rendszerbe történő adatbevitel
  • általános raktári feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség (szakmunkás végzettség, érettségi)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • jó állóképesség, terhelhetőség
  • önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkahely
  • versenyképes juttatási csomag
  • béren kívüli juttatás már az első hónaptól
  • munkába járás támogatása (Kecskemét közigazgatási határán kívül 15 Ft/km vagy bérlet 86%-ban)
  • napi 8 órás munkaidő 06:00-14:00 hétfőtől-péntekig, új gyáregység elindását követően két műszakos munkarend (2021.júniustól)
  • kitartó, elkötelezett munkatársak
  • kis létszámú csapat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét

A "Jelentkezem" gombra kattintva küld el nekünk fényképes önéletrajzodat, és hamarosan felkeresünk.
Cégnév: Humánia HRS Group Zrt.