Partnercégünk több, mint 20 éve jelen van Kecskeméten. Mezőgazdasági gépek alkatrészeinek gyártásával foglalkozó vállalatához, keresünk munkavállalókat

Raktáros

pozícióban! Teljes munkaidős foglalkoztatás, versenyképes juttatási csomag és hosszú távú munkalehetőség vár.

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • Kézi- és gépi anyagmozgatás
  • A munkaidő egy harmadában vezetőüléses targonca használata
  • Áruátvétel, árukiadás
  • Anyagmozgatás gazdasági egységen belül
  • Vállalatirányítási rendszerbe történő adatbevitel
  • Alkalmanként beérkező kamionok fel- és lerakodása
  • Általános raktári feladatok elvégzése

Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

  • Minimum középfokú végzettség (szakközépiskolai/szakmunkás)
  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó állóképesség, terhelhetőség
  • Önálló, precíz munkavégzés

Mit kapsz cserébe a jó munkáért?

  • munkaidő munka idő műszak

    Kedvező munkaidő beosztás

    Hétfőtől-péntekig 6:00-14:00, később két műszakban

  • juttatás bónusz ajándék

    Béren kívüli juttatás

    Havi nettó 5000 Ft béren kívüli juttatás a próbaidő alatt, próbaidő után nettó 30000 Ft SZÉP kártya

  • bónusz juttatás béren felül

    Havi teljesítménybónusz

    Havi teljesítménybónusz egyéni teljesítmény alapján, a bruttó bér 10-30%-a

  • támogatás utiköltség költségtérítés bérlet

    Munkábajárás támogatás

    Kecskemét közigazgatási határán kívül 15 Ft/km vagy bérlet 86%-ban

Cégnév: Humánia HRS Group Zrt.