Feladatok

  • Komissiózás, áru összekészítés PDA eszközzel
  • Árukiadás, árufeltöltés targoncával (Gyalogkíséretű targonca, Vezetőállásos targonca, Vezetőüléses targonca)
  • Áruátvétel
  • Kézi és gépi anyagmozgatás
  • Éves és évközi leltározásokban való közreműködés
  • Raktárkészlet megfelelő rendezettségének, áttekinthetőségének fenntartása

Elvárások

  • Rendelkezz általános iskolai végzettséggel
  • Dolgozz pontosan és precízen
  • Légy megbízható

Előnyt jelent

  • Targoncavezetői engedély (3312/ 3313 /3324)
  • Raktári munkában, anyagmozgatásban szerzett tapasztalat vagy végzettség
  • PDA használatban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Megbízható, hosszútávú munka és hozzá kapcsolódó bejelentett, biztos jövedelem
  • Azonnali munkakezdés
  • Targoncavezetői engedély megszerzésének lehetősége
  • Kezdő nettó bér: 300.000 Ft, próbaidő után elérhető nettó jövedelem: 400.000 Ft

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Raktározással foglalkozó cégünkhöz keresünk megbízható kollégát hosszútávú munkavégzésre.

Jelentkezésed várjuk, fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.