Csatlakozz hozzánk

Szereted a kihívásokat? Rendelkezel projektmenedzsment tapasztalattal? Szívesen kipróbálnád magad különböző feladatokban? Csatlakozz hozzánk! Budapesti központunkba

Projektmenedzser

kollégát keresünk.

Feladatok

  • Üzleti folyamatok és igények felmérése és dokumentálása
  • Új projektek vezetése, nyomon követése, a projekt ütemtervének felállítása, határidők betartása és betartatása
  • Felmerülő problémák azonnali kezelése
  • Folyamatfejlesztési javaslatok, ajánlások kidolgozása
  • Aktív kapcsolattartás a projekt szponzorokkal, projekt szakértőkkel, munkacsoportokkal, társterületekkel
  • Kapcsolattartás, együttműködés szakterületekkel, tagi igények felmérése, dokumentálása
  • Projekt menedzsment támogatása
  • Megbeszélések kezdeményezése, moderálása, utókövetése
  • Projekt activity-k / feladatlisták követése és ellenőrzése

Elvárt iskolai végzettség

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség

Egyéb elvárások, tapasztalat

  • 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • Megoldásközpontú és rendszerben való gondolkodás
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete (Excel, Word,..)
  • IT fejlesztési tapasztalat
  • Közbeszerzésekben való jártasság

Szükséges kompetenciák

  • Rugalmasság
  • Jó, hatékony kommunikációs készség
  • Együttműködési készség, csapatmunka
  • Globális látásmód
  • Önálló munkavégzés, önszervezés képessége

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, magas színvonalú egészségügyi szolgáltatás, biztosítás)
  • Mobiltelefon magas költségkerettel, internettel és szervezeti notebook használata
  • Modern irodai környezet
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • Izgalmas szakmai kihívások
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Nemzeti Agrárgazdasági Kamara