AnimalSoft Kft.
Csatlakozz hozzánk

Precíziós állattenyésztési specialista

pozícióba!
Az AnimalSoft Kft. Livestocker szoftvere Magyarországon piacvezető a precíziós állattenyésztési szoftverek között.
Innovatív csapatunkba specialistákat keresünk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Új partnerkapcsolatok építése, Livestocker – Precíziós Állattenyésztési szoftver értékesítése
  • A meglévő partnerkapcsolatok ápolása, szaktanácsadási feladatok ellátása
  • Szoftver implementáció koordinálása, a partnerek igényeinek felmérése
  • Precíziós gazdálkodás szakmai támogatása, tanácsadás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú agrár végzettség
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Felhasználó szintű informatikai tudás
  • „B" kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Megbízhatóság, pontosság, következetesség
  • Jó szervező készség
  • Terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat,
  • Korábban betöltött értékesítői pozíció
  • Állattartó telepen (sertés / baromfi) vagy takarmányozási cégnél szerzett szakmai gyakorlat,
  • Precíziós gazdálkodásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapjövedelem
  • intenzív teljesítmény arányos bónusz rendszer
  • Gépkocsihasználat
  • Biztos, hosszú távú, érdekes, változatos munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Informatikai értékesítő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

400.000 Ft

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot kérünk csatolni.
Cégnév: AnimalSoft Kft.