McHale Hungária Kft.
Ír tulajdonú vállalatunk már több évtizede kiemelt szereplője a mezőgazdasági gépek piacának, termékeink a világ több mint 50 országában segítik a gazdálkodók munkáját. A cég dinamikusan fejlődő szolnoki gyáregységébe keresünk összeszerelő munkatársakat.
Miért érdemes nálunk dolgozni?
Mert mi a McHale-nél erősen hiszünk abban, hogy a dolgozónk a legértékesebb erőforrásunk, ezért odafigyelünk munkatársainkra, a kiváló juttatásokra, az igényes munkakörnyezetre és a biztonságos munkavégzésre.
Csatlakozzon hozzánk
pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    • Mezőgazdasági gépek, gépegységek összeszerelése, beállítása és csomagolása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • szakmunkás végzettség (autószerelő, gépszerelő, géplakatos, gépész stb.) vagy hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
    • pontosság, megbízhatóság
    • minőségorientált munkavégzés

Amit kínálunk:

    • Egy műszakos munkarend
    • Versenyképes jövedelem
    • Kiemelkedő cafetéria
    • Jelenléti jutalom
    • Támogatott melegétkezés
    • Élet-, egészség- és balesetbiztosítás
    • Munkába járás támogatása
    • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Igényes munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

5000 Szolnok, Tószegi út 47.

Egyéb juttatások:

cafeteria

Önéletrajz

Cégnév: McHale Hungária Kft.