Sátoraljaújhelyi partnercégünk alumínium öntvénytermékeket gyárt. A vállalathoz tartoznak az autóipar és az elektronikai ipar mellett a mezőgazdasági munkagépek, a haszongépjárművek, a gépgyártás és a szerkezeti alkatrészek is. Ide keresünk munkavállalót több műszakos munkarendbe

Operátor

pozícióba.

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • CNC megmunkáló berendezések kezelése
  • Műszakli területek rendben tartása
  • Gépek, eszközök művelete alatt lévő gyártmányok minőségének előírás szerinti biztosítása

Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Műszaki érzék
  • Precizitás

Előnyként számít, de hiánya nem kizáró ok:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Mit kapsz cserébe a jó munkáért?

  • munkaruha

    Munkaruha

    Munkaruhát biztosít a partner.

  • támogatás utiköltség költségtérítés bérlet

    Útiköltség térités

    Autóval történő bejárás esetén 15 Ft/km, busszal történő bejárás esetén a távolsági bérlet árának 86%-át térítjük.

  • juttatás bónusz ajándék

    Műszakpótlék

    18:00 és 06:00 óra között 30%-os műszakpótlékot fizetünk.

Cégnév: Humánia HRS Group Zrt.