Öntözéstechnikai szakembert keresünk önálló munkavégzésre debreceni központi irodánkba-és partnereink öntözéstechnikai rendszereinek kiépítésére országos kiszállással!

Mi lesz a feladata a cégünknél?

  • öntözőrendszerek tervezése, kivitelezése, és tanácsadás,
  • belvíz elvezetés és tárolás, víztározók megvalósítása,
  • öntözéstechnikai eszközök beszerzése (bel-és külföldi partnereinktől egyaránt)
  • öntözéstechnikai eszközökkel kereskedő új partnerek felkutatása,
  • piackutatás végzése a legújabb technikai megoldásokat, és ügyfél igényeket illetően,
  • öntözéstechnikai rendszerek és részegységek értékesítése a pénzügyi osztály támogatásával,
  • folyamatos kommunikáció a cég további részegységeivel.

Ön az ideális jelölt, hogyha:

  • befejezett felsőfokú releváns szakmai végzettséggel rendelkezik: Öntözési szakmérnök, vagy egyéb releváns agrárképzettséggel.
  • az angol nyelvet társalgási szinten beszéli,
  • számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek,
  • rendelkezik "B" kategóriás jogosítvánnyal,
  • jó kommunikációs és jó kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik,
  • megbízható, pontos és következetes,
  • jó szervezői készséggel és teherbíró képességgel bír.

Előnyt jelent, egymástól függetlenül:

  • 2-3 év szakmai tapasztalat,
  • védettségi igazolvány megléte,
  • mezőgazdasági kereskedelemben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőséget, KORREKT FIZETÉSSEL, egy stabil hátterű cégnél,
  • változatos munkafeladatokat, változatos munkahelyszíneken,
  • folyamatos fejlődési lehetőséget,
  • tágas, kényelmes, autóval és busszal is könnyedén megközelíthető belvárosi irodát!

Jelentkezni AKTUALIZÁLT, FÉNYKÉPES szakmai önéletrajzzal lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Nagyon várjuk a jelentkezését, reméljük hamarosan a munkatársaink között köszönthetjük Önt!

Cégnév: Ádám és Társa Kft.