IKR Agrár Kft.

Növényvédőszer raktáros (Devecser)

Az IKR Agrár Kft. munkatársat keres Devecser Területi Központjába a megadott pozíció betöltésére.

Főbb feladatok, munkák:

A területi központ raktárában az árukészlet kezelése, nyílvántartása. Megrendelés alapján a termékcsomagok összeállítása. Kézi és gépi anyagmozgatás. Gépjárművezetés, berakodás és kirakodás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Középfokú iskolai végzettség,
80 órás növényvédelmi alaptanfolyam,
gépjármű vezetői jogosítvány,
precíz munkavégzés,
számítógépes ismeret.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Targoncavezetői jogosítvány,
ADR vizsga, növényvédőszer ismeret,
növényvédő-és méregraktár kezelő végzettség.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Jelenkezését önéletrajz megküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: IKR Agrár Kft.