Fitoland Kereskedelmi és Mezőgazdasági Kft.
Munkatársat keresünk

Növénydekorációs főmunkatárs

pozícióba.
A Fitoland kertészet több mint 30 éve foglalkozik beltéri és kültéri dísznövények és egyéb kertészeti termékek kereskedelmével. Virág áruházaink Budapesten vannak, ahol kulturált körülményeket teremtünk a munkavállalóink számára.

Főbb feladatok, munkák:

- növényápolási, gondozási és ültetési feladatok ellátása, irányítása,
- beszerzési tevékenységben való közreműködés,
- szaktanácsadás, szakszerű segítségnyújtás ügyfelek részére
- sales manager által kiadott asszisztensi, adminisztratív feladatok ellátása (árajánlat készítése, bizonylatok megírása, számlázás, leltározás)
- szállítások megszervezése, koordinálása és szállításban való részvétel
- növényfenntartás
- növényinstallálás rendezvényeken

Az álláshoz tartozó elvárások:

- kertész végzettség, növényismeret,
- jó kommunikációs készség,
- megbízhatóság, önállóság, precizitás,
- rugalmas munkaidő vállalása
- office programok ismerete (Outlook, Word, Excel, Powerpoint) PDF

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- hasonló területen szerzett tapasztalat,
- angol, nyelvtudás

Amit kínálunk:

- fix jövedelem,
- kellemes munkahelyi légkör,
- hosszú távú munka és fejlődési lehetőség,

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Kertész
Cégnév: Fitoland Kereskedelmi és Mezőgazdasági Kft.