Miskolc a te helyed
GREMON SYSTEMS Zrt.

Munkatársat keresünk

Műszerész technikus

pozícióba.

A Gremon Systems Zrt. agrárinformatikai fejlesztő vállalat célja olyan professzionális, innovatív, felhasználóbarát döntéstámogató rendszerekkel ellátni a világban működő vállalkozásokat, amelyek használatával optimalizálni tudják működésüket, jelentősen csökkenthetik környezeti terhelésüket és költségeiket, már rövid távon is.

Főbb feladatok, munkák:

  • készülékek, alkatrészek elektronikus és mechanikai szerelése, kalibrálása, tesztelése
  • előkészítés szállításra, csomagolás
  • alapanyagok, alkatrészek átvétele, minőség ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • technikusi vagy azzal egyenértékű végzettség
  • elektronikai és/vagy mechanikai ismeretek
  • gondos, precíz, önálló munkavégzés
  • számítógép-felhasználói ismeretek
  • új feladatok megoldásához nyitottság és jó csapatmunka készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • alapszintű kommunikáció képes angol nyelvismeret
  • elektromos áramkörök élesztésében, tesztelésében, hibakeresésében szerzett tapasztalat
  • SMD áramkörök forrasztásában szerzett gyakorlat
  • magasabb szintű IT ismeretek (hálózatépítés)

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés,
  • kényelmes, kitűnő munkakörülmények, fiatalos légkör
  • változatos technikusi feladatok
  • fejlődési lehetőség több területen
  • csapatépítő programok

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Műszaki munkatárs
  • Szakmunka
  • Műszerész

Jelentkezéséhez kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.

Cégnév: GREMON SYSTEMS ZRT.