MUNKAVÉDELMI ÜZLETI PARTNER

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Munkavédelmi szaktevékenység végzése
  • Munkabalesetek, kvázi balesetek kivizsgálása, dokumentálása
  • Részvétel környezetvédelmi események kivizsgálásában
  • HSE oktatások végrehajtása, dokumentálása
  • RTB ellenőrzések végzése
  • Munkavédelmi üzembehelyezések elvégzése
  • Munkavédelmi Kockázatértékelés végzése
  • Közreműködés a munkabiztonsági irányítási rendszer működtetésében, részvétel MEBIR auditon
  • Külső-belső ügyfelek visszajelzésének gyűjtése, azok alapján a rendszerek/folyamatok javításának előkészítése, javaslattétel,
  • Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal, a munkáltatói érdekek képviselete a hatóságok felé
  • Kapcsolattartás a Munkavédelmi érdekképviselettel
  • Együttműködés a társaságon belüli szervezetekkel
  • Részvétel üzleti projektekben, a munkavédelemre vonatkozó szabályok érvényesítése
  • Üzleti partneri tevékenység végzése:
    • Vezetők, operatív irányítók HSE tudatosságának fejlesztése, 0 baleseti szemlélet erősítése
    • Beülések végzése az üzlet által tartott oktatásokra, ellenőrzésekre, fejlesztő javaslatok megtétele
    • Munkatársi munkavédelmi vizsgáztatások végzése
    • Részvétel üzleti értekezleteken
    • Rendszeres kapcsolattartás vezetőkkel, irányítókkal
    • Vezetők irányítók támogatása a HSE feladatok végrehajtásában, a HSE tudatosság fejlesztését célzó programok szervezésében, fejlesztésében, irányításában.
    • Munkavédelmi WS-ok támogatása, felkészítés
    • Időszakos vizsgálatok szervezése
    • Tanácsadás
    • Környezetvédelemmel kapcsolatos helyi feladatok:
      • Monitoring kutak és olajleválasztók mintavételének és karbantartásának megszervezés, megrendelése, dokumentálása, teljesítés igazolása
      • Hulladékkezeléssel kapcsolatos feladatok végzése: nyilvántartás ellenőrzése, veszélyes hulladék elszállítások megrendelése, mérlegjegyek ellenőrzése, teljesítésigazolás, elszállítások egyeztetése, nyilvántartása, éves bevallás elkészítése
      • Kármentesítések megrendelése, teljesítés igazolása, dokumentáció kezelése

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség
  • Felsőfokú munkavédelmi szakképesítés
  • Legalább 3 év munkatapasztalat, ebből 1 év szakma specifikus tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Éves bónusz
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • Áramdíj kedvezmény

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Hulladékgazdálkodás
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: OPUS TITÁSZ Zrt.