A legkorszerűbb technológiát bevezető, kutatási, fejlesztési feladatokat is ellátó mezőgazdasági gépekhez alkatrészeket gyártó partnerünk csapatába keresünk Minőségellenőr kollégát.

Milyen feladatokat szánnak a minőségellenőr kollégának?

  • Hegesztett darabok, szerkezetek méréses és szemrevételezéses ellenőrzése
  • Mérési jegyzőkönyv készítése
  • Nem megfelelő anyagok zárolása és minőségi jelentés készítése a hibákról

Ami szükséges a feladatok ellátásához:

  • Minőségellenőri tapasztalat
  • Középfokú végzettség lehetőleg fémipari területen
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Mérés technikai ismeretek
  • Acél szerkezet szabványainak ismerete
  • Jártasság az acél szerkezete gyártásában és javításában

Mi az, ami várni fog?

  • Hosszú távon kiszámítható jövedelem
  • Munkába járás támogatása
  • Napi egyszeri melegétkezés
  • Egy teljesen új gyártóüzem.

Jelentkezni önéletrajzzal tudsz a 6d284de9@hr.viapan.hu -email címen, ami után Ildikó fog visszajelezni a részletekkel és a kiválasztási folyamat fejleményeivel kapcsolatban.

Cégnév: VIAPAN DOLOGIDŐ Kft.