HARD-CONCRETE Kft.
Munkatársat keresünk

Minőségellenőr

pozícióba.
A HARD-CONCRETE Betonelemgyártó Kft. ipari, kereskedelmi, kommunális,
vasútépítési, útépítési, hídépítési, mezőgazdasági és egyéb magas - és mélyépítési
előregyártott vasbeton szerkezetek kivitelezésével foglalkozik.
Mai nevét 2017 óta viseli, de több, mint 20 éves múltra tekint vissza.
Dolgozóink száma lassan a 200 főt meghaladja, de folyamatos növekedő tendencia jellemző.

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi gyártási tevékenység folyamatos nyomon követése, ellenőrzése
  • Előregyártott vasbeton termékek kifogástalan minőségének biztosítása
  • Gyártmány- és műhelytervek ellenőrzése, kiadása
  • Minőségügyi dokumentációk összeállítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • MS Office program magabiztos használata
  • Csapatmunka, alkalmazkodó képesség, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakmai gyakorlat
  • Építő- vagy építészmérnöki végzettség
  • Beton- és vasbetonelem gyártásban szerzett gyakorlat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Cég saját állományába való felvétel
  • Versenyképes bérezés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

7754 Bóly, Ipari park II. u 1.

Jelentkezemre gombra kattintás után kérem töltse fel fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével.
Cégnév: HARD-CONCRETE Kft.