Bio-Fungi Kft.
Bővülő csapatunkba

Mechanikus karbantartó

munkatársat keresünk.
Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gombatermesztő és komposzt előállító cége.

Főbb feladatok, munkák:

  • Társaságunk termelőgépeinek állagmegóvása
  • Megelőző és tervezett karbantartások
  • Előre nem látható hibák elhárítása
  • Géphiba okok feltárása, vizsgálata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség (gépjármű-és motorkarbantartó, - javító; repülőmotor – karbantartó, javító; mezőgazdasági gépszerelő, mechanikaigép - karbantartó,- javító;, hegesztő, stb),
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési és juttatási rendszer
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Stabil háttér
  • Vidékiek számára szálláslehetőség munkásszállón

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát.

Cégnév: Bio-Fungi Kft.