Mechanikus Karbantartó

Leírás

Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A termelésben üzemelő berendezések mechanikus telepítése, javítása, karbantartása
  • Gépek folyamatos üzemmenetének biztosítása
  • Hibaelhárítás szoros együttműködésben az elektromos karbantartókkal
  • Elvégzett javítások dokumentálása

Elvárások

  • Műszaki végzettség (pl.: lakatos, autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő, gépszerelő)
  • Mechanikus karbantartási területen termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízható önálló munkavégzés
  • Két műszak vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, kiemelt juttatási csomag
  • Hosszútávú karrier lehetőség egy nemzetközi csapatban
  • Stabil növekedő nemzetközi vállalat

Munkavégzés helye

Lukácsháza

Cégnév: Trenkwalder Kft