DAV Mérnöki Kft
Bővülő csapatunkba

Logisztikai vezető és anyaggazdálkodó

munkatársat keresünk.
A DAV Mérnöki Kft 2002 óta működő építőipari tervező és kivitelező közepes méretű vállalat a Fejér megyei Rácalmáson. Cégünk főleg mezőgazdasági projektek komplex kivitelezésével foglalkozik. Projektjeinket nagyrészben saját állományú munkatársainkkal és eszközeinkkel valósítjuk meg.
Az építőipari projektek mellett a rácalmási üzemünkben napelem tartószerkezetek gyártásával is foglalkozunk.

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállallat anyagellátásának biztosítása
  • Raktárak kezelése
  • Anyagok beszerzése
  • Munkahelyi kiszállítások szervezése
  • Raktárosok irányítása
  • Raktárba beérkező anyagok bevételezése
  • Külföldről beszerzett termékek ügyintézése
  • Leltárak, készlet felmérések elvégzése
  • A termeléshez szükséges szállítási feladatok szervezése
  • Induló projektekhez anyagok összekészítése
  • Minőségügyi rendszerben az anyagbeszerzéssel kapcsolatos feladatok elvégzése, dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki anyagismeret
  • Minimum középfokú műszaki, gazdasági vagy logisztikai végzettség
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete írásban és szóban
  • Raktározási, anyagazdálkodó gyakorlat
  • Készség szintű számítógép használat
  • Minimum "B" kategóriás jogosítvány
  • Szorgalom, pontosság, rendszerben gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Éptőipari végzettség vagy építőipari kivitelező vállalatnál szerzett gyakorlat
  • Minőségbiztosítási szakirányú végzettség és gyakorlat
  • Targonca vezetői jogosítvány
  • Számviteli ismeretek

Amit kínálunk:

  • Átlag feletti bér
  • 13. havi fizetés
  • Rendezett munkaügyi állapotok
  • Biztos, stabil cégháttér
  • Dinamikus, összeszokott csapatban végzett munka
  • Kultúrált, nyugodt munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség
  • Képzési, tanulmányi támogatás
  • Hétvégi és ünnepnapi munkavégzés nincs

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Havi nettó fizetési keret:

300.000 - 350.000 Ft

Cégnév: DAV Mérnöki Kft