Logisztikai Menedzser munkatársat keresünk Mezőgazdasági gépek meghajtásához szükséges erő- és nyomatékátviteli alkatrészek és egységeinek gyártásával foglalkozó partnerünk számára

Az új munkatárs feladatai közé tartozik:

  • Belső és külső logisztikai folyamatok teljes körű irányítása, fejlesztése, a felmerülő hibák elhárítása
  • Import és export osztály összefogása
  • Raktározás és szállítmányozás teljes körű megszervezésének kialakítása, felügyelete (beérkező / kimenő oldal)
  • Rendelésállomány, raktárkapacitás követése, készletek figyelése
  • A raktárvezető, logisztikai munkatársak munkájának irányítása és ellenőrzése
  • A hatékony raktári működés biztosítása
  • Havi zárásban aktív közreműködés
  • Költségek nyomonkövetése, csökkentése
  • Leltárak lebonyolítása

Amit kérünk:

  • Logisztikai végzettség
  • Minimum 3-5 év gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív, erős kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • pozícnak megfelelő korrekt juttatást
  • családias, barátságos kisvállalati környezet
  • fejlődő vállalati háttér
  • sokoldalú, változatos, dinamikus munka

Munkavégzés helyszíne: Kecskemét

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Cégnév: INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.