Laboratóriumi technikus

Leírás

LUKÁCSHÁZI partnercégünk részére keresünk LABORATÓRIUMI TECHNIKUS munkatársakat 2 MŰSZAKOS munkarendbe KIEMELKEDŐ BÉREZÉSSEL!

Feladatok

  • kémiai laboratóriumban szerzett tapasztalat (oldatkészítés, faktorozás, standard oldatok készítése)
  • vizsgálati minták összegyűjtése és előkészítése
  • töltési térfogat meghatározása és mintavételi terv készítése
  • alkáli mérések elvégzése automata titrátorral
  • alkáli mérések elvégzése lángfotométerrel
  • arzén tartalom meghatározása atomabszorpciós spektrofotométerrel
  • vizsgálatokhoz szükséges mérőoldatok, kalibráló oldatok elkészítése
  • mérési eredmények rögzítése és a hozzátartozó dokumentáció elkészítése
  • információ biztosítása a termelés felé
  • laboratóriumi mérőeszközök, mérőberendezések kalibráltsági állapotának felügyelete
  • vegyszerek nyilvántartása, fogyásuk követése, rendelések jelzése a felettes felé
  • összehasonlító mérések elvégzése és dokumentálása

Elvárások

  • középiskolai vegyésztechnikusi végzettség minimális elvárás
  • legalább 2 év tapasztalat nagyműszeres mérések elvégzésében (HPLC,AAS,AES)
  • minimum alapfokú angol nyelvtudás
  • magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office: Excel, Word)
  • precíz, pontos munkavégzés
  • 2 műszakos munkavégzés vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt juttatási csomag
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy nemzetközi csapatban
  • Stabil, növekvő vállalat
  • Képzéseken, tanfolyamokon való részvétel
  • Kiemelkedő munkába járás támogatása
  • Ingyenes céges busz használat

Munkavégzés helye

Lukácsháza

Cégnév: Trenkwalder Kft