Csatlakozz mezőgazdasági partnercégünkhöz, és dolgozz családias és törődő közegben

ahol a tradíciót az innovációval ötvözve biztosítják a legjobb megoldásokat és szolgáltatásokat az Ügyfeleik számára!

Kontroller munkatárs

Amit kérnek a pozíció betöltéséhez:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Min. 1-3 év pénzügyi és kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Aktív szóbeli angol nyelvtudás
  • ERP rendszerben szerzett tapasztalat

Feladatok, amik várnak Rád:

  • Beérkező számlák (belföldi, import) kontrolling szempontú könyvelése
  • Aktív részvétel a havi könyvviteli zárásban (tömeges allokációk, elhatárolások, tárgyi eszközök, készletzárás és készletellenőrzés)
  • Főkönyvi kivonatok ellenőrzésében való közreműködés
  • Féléves és éves leltárakban való részvétel
  • Tárgyi eszközök és készletek menedzselése
  • Közreműködés a féléves és éves könyvvizsgálat előkészítésében
  • Bérhez kapcsolódó statisztikák készítése és beküldése
  • Könyvelés támogatása
  • Working Plan készítése
  • Belső kontrolling rendszer működtetése, elemzések és kimutatások készítése a cégvezetés számára készletekre (költségek és ráfordítások)
  • Céges biztosítások menedzselése
  • Pályázatok elszámolásában való részvétel

Amit nyújtanak cserébe:

  • Rugalmas munkarend
  • 20 munkanap home office/év
  • Jelenléti bónusz
  • 100%-os utazástámogatás
  • Cafeteria szolgáltatás
  • Éves bónusz
  • Kávé-és snack automata keret
  • Munkavállalói ajánló bónuszrendszer
  • Jó hangulatú, fiatalos, családias csapat
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Garantált szakmai fejlődés (továbbképzések, tréningek)
  • Céges rendezvények, ajándékok

A meghirdetett pozícióra a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudja elküldeni pályázatát!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Cégnév: Get Work Trend Kft