Megváltozott munkaképességű
Karintia Kft.
Bővülő csapatunkba

Kereskedelmi asszisztens

munkatársat keresünk.
A bécsi központú Mauthner cégcsoporthoz tartozó, Vas Megye legnagyobb forgalmú agrárvállalata a KARINTIA Kft. a tevékenységének fejlesztéséhez kereskedelmi adminisztrátor állásra keres munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • logisztikai feladatok elvégzése, fuvarszervezés,
  • beszállítói számlák ellenőrzése, vevői számlák kiállítása,
  • folyamatos kapcsolattartás beszállítókkal, vevőkkel,
  • üzletágvezető munkájának támogatása,

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú logisztikai vagy kereskedelmi végzettség,
  • precíz munkavégzés,
  • agilis, terhelhető személyiség,
  • felhasználó szintű számítógép ismeret,
  • B kategóriás jogosítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • a fent említett feladatokban szerzett gyakorlat,

Amit kínálunk:

versenyképes jövedelem,
• munkavégzéshez szükséges technikai eszközök.
• érdekes változatos munka,

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Magyar nyelvű önéletrajz
Cégnév: Karintia Kft.