Rába Futómű Kft.
Bővülő csapatunkba

Karbantartási menedzser

munkatársat keresünk.
RÁBA Járműipari Holding Nyrt. az iparág egyik legnagyobb magyar vállalata.
A vállalatcsoport három stratégiai üzletága haszongépjárművekhez, mezőgazdasági erőgépekhez és földmunkagépekhez kifejlesztett futóműveket, futómű főegységeket, haszon- és személygépjárművekhez alkatrészeket gyárt és szállít globális járműipari piacra.
A győri székhelyű RÁBA Járműipari Holding Nyrt. részvényeit a Budapesti Értéktőzsde ’Prémium’ kategóriájában jegyzik.

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelő berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
  • Javítási és karbantartási tevékenység irányítása és rendszeres ellenőrzése
  • A karbantartáshoz szükséges alkatrészek/szolgáltatások beszerzéséhez műszaki tartalom meghatározása
  • TPM rendszerének erősítése és CMMS rendszer bevezetése
  • Üzleti terv részeként a karbantartási terv és mutatószámok/célok meghatározása és nyomonkövetése
  • Karbantartási tevékenységhez kapcsolódó eljárások, szabályok kialakítása, betartásának ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
  • Széleskörű gyártási technológiai és gyártó berendezések ismerete
  • Minimum 5 éves vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

szakmai látókör szélesítése
stabil, hosszútávú munkahely
kiszámítható juttatások
átlátható, eredményorientált ösztönzők

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Speciális mérnöki területek

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9027 Győr

Jelentkezéséhez magyar nyelvű önéletrajzát bérigény feltüntetésével küldheti el a jelentkezem gombra kattintva.
Cégnév: Rába Futómû Kft.