Kamionsofőr munkatársat keresünk a dunaegyházi telephelyű Haladás Mezőgazdasági Zrt. – GoldenBurg csapatába. Jelentkezz hozzánk, és segítsd célba juttatni a GoldenBurg burgonyákat!

Munkavégzés helye: Dunaegyháza (Bács-Kiskun vármegye)

Feladatok:

  • 2 műszakos, hétvégén, nem a klasszikus munkarendben való munkavégzés
  • 9 lerakó helyre való szállítás, saját telephelyről való indulással
  • lerakó helyek 100 km belüliek
  • belföldi napi munkavégzési bejárással
  • üres járatos visszafuvarozás

Elvárások:

  • hivatásos C jogosítvány, nehézpótkocsira
  • sofőrkártya
  • kommunikatív személyiség
  • ügyfélbarát viselkedés
  • nem a klasszikus munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  •  versenyképes fizetés
  • stabil, megbízható, piacvezető munkahely
  • összetartó munkaközösség
  • munkaeszköz: Mercedes géppark
  • stabil, állandó ügyfélkör
  • csak belföldi szállítási útvonalak
  • nagy összegű cafetéria (SZÉP kártya)
  • 13. havi fizetés

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: Haladás Mezőgazdasági Zrt.