50 éves megalakulásunk óta fontosnak tartjuk a kiemelkedő szakértelmet, a folyamatos fejlődést, így új elhivatott munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva számára a tudást, valamint a stabilitást. Ha tudsz azonosulni ezzel a szemlélettel, akkor az alábbi lehetőség Neked szól;

Gépkereskedelmi Üzletágunk bővülő csapatába keresünk

Junior termékmenedzser

munkatársat, nádudvari Központunkba.

Kezdjük a lényeggel: mit is ajánlunk számodra?

  • Junior programunk keretében teljeskörű támogatást kapsz a pozíció sikeres betöltéséhez. A junior időszakban megismered a vállalat felépítését, működését és tevékenységét.
  • Tapasztalt kollégáink segítik a szükséges szakmai ismeretek elsajátítását.
  • Mindezért fix havi alapbért kapsz, amely megfelelő alapot nyújt ahhoz, hogy elindítsd önálló életed.
  • A fizetéseden kívül pedig béren kívüli juttatásként SZÉP-kártyát és egészségbiztosítást is nyújtunk számodra.
  • Céges telefont és laptopot biztosítunk neked a hatékony munkavégzéshez
  • A munkába járást céges buszjáratokkal oldjuk meg Debrecenből, Hajdúszoboszlóról és Püspökladányból. Ha más településről érkezel, akkor bérlet- vagy üzemanyagtámogatást nyújtunk.

Feladatok, amelyeket Rád bíznánk a fentiekért cserébe:

  • Ismereteid folyamatos fejlesztése a cég által támogatott vagy szervezett szakmai oktatásokon keresztül.
  • A gyakorlati tudásod bővítése tapasztalt kollégáink mentorálásával.
  • Képzési terved alapján a készletgazdálkodási folyamatok és az értékesítési tevékenység hátterének megismerése.
  • A kommunikációs készségek erősítése a beszállítókkal és a kollégákkal történő kapcsolattartás útján.
  • A mezőgazdasági gépekkel, alkatrészekkel kapcsolatos műszaki tudásod elmélyítése.

Munkavégzés helye: Nádudvar

Amennyiben az alábbiak igazak Rád, mindenképpen add be a jelentkezésed:

  • Befejezett felsőfokú műszaki vagy agronómiai végzettséggel rendelkezel (közvetlenül a végzés előtt álló hallgatók jelentkezését is várjuk).
  • Angol és/vagy német nyelvből középfokú nyelvvizsgád van és legalább társalgási szinten beszéled is az adott nyelvet.
  • Számítógépes ismereteid legalább felhasználói szintűek.
  • Rendelkezel "B" kategóriás jogosítvánnyal és vezetési rutinnal.
  • Jó kommunikációs és jó kapcsolatteremtő képességgel rendelkezel.
  • Megbízható, pontos és következetes vagy.
  • Kereskedelmi szemlélettel rendelkezel.

Ha ezen kívül:

  • Gépészmérnöki, járműmérnöki/ közlekedésmérnöki végzettséggel,
  • mezőgazdaságban szerzett tapasztalattal,
  • mezőgazdasági gépismerettel rendelkezel.

akkor Te vagy az ideális jelölt a számunkra!