Feladatok

  • Toborzás-kiválasztási feladatok önálló, teljeskörű lebonyolítása
  • Jelöltprofilok összeállítása
  • Vonzó álláshirdetések előkészítse, kezelése, közzététele
  • Együttműködés a marketing kommunikáció területtel
  • Új toborzási csatornák felkutatása
  • Interjúk szervezése és lebonyolítása
  • Adatbázisok naprakészen tartása, jelöltek informálása a kiválasztási folyamatban, ATS rendszer kezelése
  • Vezetőtámogatás HR, bér- és munkaügyi, valamint emberi erőforrás gazdálkodással kapcsolatos kérdésekben
  • HR adatbázisok és NEXON humánügyviteli rendszer kezelése
  • A HR csapattal együttműködve bérszámfejtés és havi zárás előkészítése és fejlesztése
  • Munkajogi feladatok készség szintű ellátása
  • Aktív részvétel HR szervezetfejlesztésben és munkavállalói elégettséget és megtartást növelő projektekben
  • Szoros együttműködés a HR kollégákkal, támogatva egymás munkáját

Elvárások

  • HR vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettséggel és
  • legalább 3 éves tapasztalattal rendelkezel toborzási területen;
  • Önállóan is képes vagy dolgozni, (természetesen támogatunk Téged a kezdetektől)
  • Nem rettent el egy szerteágazó tevékenységi körrel rendelkező, immár közel 250 fős szervezet
  • Nagy lelkesedéssel állsz neki új rendszerek, folyamatok kialakításának, szívesen osztod meg elképzeléseidet, véleményeidet munkatársaiddal
  • NEXON-ban, Word-ben és Excel-ben rutinosan mozogsz és nyitott vagy képességeid fejlesztésére;
  • A szakmádhoz kapcsolódó szabályokról átfogó és naprakész ismerettel rendelkezel, illetve igényled tudásod bővítését
  • Fontos számodra a precizitás, de tisztában vagy az optimális időgazdálkodás fontosságával is
  • Energikus, jókedélyű, egymást tisztelő és ténylegesen támogató munkatársakat keresel
  • Mersz kérdezni, keresed a feladatokat, amivel támogató és hatékony munkatárssá válhatsz

Amit kínálunk

  • A Munkáltató egy stabil, hosszú távú munkalehetőséget biztosít számodra
  • Anyagilag és erkölcsileg is elismerik munkádat és tudásodat
  • Jó hangulatú légkörben fogadunk nap mint nap, nyitottan és segítőkészen állunk hozzád
  • Minden feltételt biztosítunk a professzionális munkavégzéshez
  • Általános munkarendünknek köszönhetően segítjük a munka és a magánéleted egyensúlyát
  • Munkába járásod költségéhez 30 Ft/km-rel járulunk hozzá
  • Évi több alkalommal színvonalas céges rendezvényeket, csapatépítő programokat szervezünk
  • Munkáddal kapcsolatosan visszajelzés adunk, támogatjuk személyes fejlődésed

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A térség hulladékgazdálkodási, építőipari, agrárgazdasági szektorában kimagasló szakmai eredményeket elérő, folyamatosan fejlődő vállalatcsoport részeként működő HR csapatunkba keressük jókedvű, lelkes, specialista munkatársunkat toborzás-kiválasztási és HR feladatok ellátásához.

Legyél Te is csapatunk tagja! Amennyiben úgy érzed, a fenti sorok Rólad szólnak, ne habozz, jelentkezz még ma, érdeklődve várjuk pályázatod magyar nyelvű önéletrajzzal.