Feladatok

  • Szenior recruiter/tanácsadó kolléga napi munkájának támogatása.
  • Potenciális jelöltek felkutatása külső és belső adatbázisok használatával.
  • Beérkező jelentkezések áttekintése, rendszerben való adminisztrálása.
  • Álláshirdetések megírása magyar és angol nyelven egyaránt, majd a Fox HR weboldalon történő posztolása.
  • Egyes pozícióknál a potenciális jelöltekkel telefonos előszűrés lebonyolítása, online interjú megszervezése a szenior tanácsadó számára.
  • Szükség esetén a jelöltek angol nyelvi tesztelése.
  • Megfelelő jelöltekhez részletes pályázati anyag elkészítése jellemzően angol nyelven.
  • Toborzáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
  • Social media oldalakon a hirdetések posztolása, valamint az ehhez a szükséges képes anyagok elkészítése.

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel, és már legalább másod éves hallgató vagy.
  • Heti 20 órát szeretnél munkával tölteni – ideális esetben napi 4 óra elosztásban.
  • Kiváló vagy magyar helyesírásból, és folyékonyan beszélsz angolul.
  • Ismered a Canva képszerkesztőt.
  • Szeretnél egy kis magyar cég nagy sikereihez hozzájárulni.
  • Tudsz alkalmazkodni a változásokhoz, alapos vagy és szívesen szólítasz meg másokat.
  • Szeretnél otthonról dolgozni, de virtuálisan egy jó hangulatú, sikeres és motivált csapathoz tartozni.

Előnyt jelent

  • HR szakirányú tanulmányok

Amit kínálunk

  • Rugalmas beosztást az egyetemi tanulmányaid mellett.
  • Lehetőséget felelősségteljes és izgalmas feladatok elvégzésére.
  • Nyitott, támogató kollégákat, jó hangulatú csapatot.
  • Otthoni munkavégzésre való lehetőséget.

Céginformáció

A Fox HR Consulting-nál HR tanácsadással foglalkozunk, különös tekintettel a szellemi munkaerő kiválasztásra, valamint vezetői tanácsadási szolgáltatásokra fókuszálva. Csapatunkba új gyakornok kollégát keresünk, aki a szenior tanácsadó napi munkáját támogatva szeretne hosszú távon fejlődni, és aktívan hozzájárulni sikereinkhez.