HRCV Kft.

Munkatársat keresünk

Hegesztő szakoktató

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Új kihívásokat keres? Szeretne csatlakozni egy fejlődésben lévő, nemzetközi gyártó céghez? Ismerje meg ezt a kiváló lehetőséget! Partnercégünk több telephellyel is rendelkezik, ezen kívül beszállítója a legnagyobb nyugat-európai gépgyártóknak. Legyen Ön is egy meghatározó vállalat ütőképes csapatának a tagja!

Főbb feladatok:

  • Termelő Üzemben dolgozó hegesztők magasabb színtű oktatása, fejlesztése
  • Személyre szabott képzési terv elkészítése, dokumentációja
  • Gyakorlati és Elméleti fejlesztések megvalósítása
  • Hegesztési folyamatok szakmai felügyelete;
  • Pályakezdő hegesztők mentor program keretein belül megvalósuló szakmai támogatása
  • Termelési feltételek folyamatos figyelése, együttműködés a gyártási feltételek biztosítása érdekében (gépek, berendezések, eszközök, szerszámok, segédanyagok, mérőeszközök)
  • Minőségirányítási rendszer támogatása;
  • Minőségjavító intézkedések bevezetése, 5S elvek ismerete, támogatása;
  • Közreműködés a minőségirányítási feladatok elvégzésében, minőségirányítási dokumentumok karbantartásában való aktív részvétel;
  • Termelési folyamatok támogatása, szükséges műszaki technológiai feltételek biztosítása, technológiai leírások felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki főiskolai / egyetemi, gyártástechnológiai / gépész / járműmérnök végzettség;
  • IWE/ EWE (Nemzetközi/ európai hegesztőmérnök) képesítés; de minimum hegesztő specialista végzettség;
  • Számítógépes ismeretek: MS Office és CAD programok felhasználói szintű ismerete,
  • Érvényes hegesztési minőségi előírások, szabványok ismerete – EN13445, PED/AD2000, ISO 3834-2;
  • Önálló, precíz munkavégzés;
  • Jó problémamegoldó és stressztűrő képesség, rugalmasság;
  • Proaktivitás, együttműködő képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • mezőgazdasági gépgyártás vagy gépgyártás szakmai területen szerzett tapasztalat;
  • AutoCad Inventor rendszer ismerete;
  • REFA végzettség
  • Német vagy angol nyelv középszintű ismerete;
  • ISO 9001, 14001, 50001, OHSAS 18001 szabványok ismerete;
  • LEAN, 5S módszerek ismerete;
  • Folyamat FMEA-k megalkotása, megtervezése és fejlesztése
  • Korábbi mentori/oktatói tevékenység

Amit kínálunk:

  • lehetőség az önálló munkavégzésre;
  • versenyképes bérezés;
  • dinamikus munkahely;
  • béren kívüli juttatások;
  • utazási támogatás.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Oktató
  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó

A jelentkezés gombra kattintva kérjük küldje meg magyar nyelvű önéletrajzát.

Cégnév: HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.