A vonat nem vár, de mi téged igen, ha szeretnél egy profi csapat tagjává válni! Téged várunk, ha van már tapasztalatod és megfelelő végzettséged. Hozd magaddal a szaktudásodat, mi pedig adjuk neked a biztos hátteret!

Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója ajánlotta számodra, jelentkezésed után lépj a Munkavállalói ajánlási program menüponthoz, majd töltsd ki a MAP ajánlószelvényt

Új munkatársunk feladatai lesznek
- a vasúti járművek, járműszerkezetek és alkatrészek hegesztése fogyóelektródás ívhegesztéssel
- hegesztési technológiában előírt paraméterek és sorrendek betartása

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- szakirányú középfokú hegesztő képesítés és/vagy hegesztői minősítés
- a hegesztési technológiák ismerete és megfelelő alkalmazása
- önálló, precíz munkavégzés
- néhány éves szakmai tapasztalat
- több műszakos munka vállalása

Előnyként értékeljük
- vasúti járművek ismerete
- fogyóelektródás ívhegesztésre érvényes minősítés
- rozsdamentes acél hegesztésben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk
- támogató munkahelyi légkör
- stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
- teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
- béren kívüli juttatási csomag (havonta önkéntes nyugdíjpénztári támogatás és egészségpénztári tagdíj-kiegészítés, éves munkavállalói lojalitás elismerés)
- vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére
- vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is (belső szabályozás szerint)
- vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása

Munkavégzés helye
Szolnok

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2024-03-31

Vállalati bemutatkozó
A MÁV-START Zrt. leányvállalataként működő MÁV VAGON Kft. az ország egyik legjelentősebb járműgyártással és az ahhoz kapcsolódó járműtervezéssel, valamint vasúti járműjavítással foglalkozó vállalata. Tevékenységi körébe tartozik ezen kívül személy és teherszállító kocsik fővizsgákkal, főjavításokkal kapcsolatos feladatok ellátása, a vasúti vontató-, és vontatott járművek és jármű részegységek karbantartása, nagyjavítása és gyártása. Célunk, hogy a több mint 165 éves vasút-gépészeti tapasztalatunk, valamint a folyamatos fejlesztéseink révén biztosítsuk a magas szintű termelési tevékenységet a folyamatos és biztonságos vasúti közlekedés érdekében.

Cégnév: MÁV VAGON Kft.