McHale Hungária Kft.
Csatlakozzon hozzánk

Hegesztő

pozícióba!
Ír tulajdonú vállalatunk már több évtizede kiemelt szereplője a mezőgazdasági gépek piacának, termékeink a világ több mint 50 országában segítik a gazdálkodók munkáját. A cég dinamikusan fejlődő szolnoki gyáregységébe keresünk hegesztő munkatársakat.
Miért érdemes nálunk dolgozni?
Mert mi a McHale-nél erősen hiszünk abban, hogy a dolgozónk a legértékesebb erőforrásunk, ezért odafigyelünk munkatársainkra, a kiváló juttatásokra, az igényes munkakörnyezetre és a biztonságos munkavégzésre.

Főbb feladatok, munkák:

  • Acélból készült gépalkatrészek összeállítása és hegesztése a kiadott munkautasítások alapján.
  • Hegesztés után az alkatrészekre előírt ellenőrzési feladatok elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • CO hegesztés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Minőségorientált, felelősségteljes munkavégzés
  • Két műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezést
  • Jelenléti jutalmat
  • Kiemelkedő cafetériát
  • Támogatott melegétkezést
  • Igényes munkakörnyezetet
  • Élet-, egészség- és balesetbiztosítást
  • Munkába járás támogatását
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséget

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

5000 Szolnok, Tószegi út 47.

Önéletrajz

Cégnév: McHale Hungária Kft.