Megváltozott munkaképességű
Trenkwalder Kft.
Építőgépek forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó partnercégünk részére kollégát keresünk erőgépszerelő pozícióba.

Gépszerelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Mobil földmunkagépek időszakos szervizelése, karbantartása
  • Mobil földmunkagépek hibafeltárása, állapotfelmérése és javítása
  • Elvégzett munka pontos dokumentálása, adminisztrációja
  • Országos munkavégzés, céges gépjármű használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú járműszerelő szakképesítés (autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő, autóvillamossági szerelő, építőipari gépszerelő)
  • Számítógépes ismeret
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Szerviz gépjármű használata
  • Terhelhetőség, rugalmas munkaidő vállalása
  • Önnálóság, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Fix kiemelkedő alapbérezés
  • Cafetéria
  • Étkezési utalvány
  • Szabad hétvégék
  • Szerviz gépjármű használata (munkavégzéshez)
  • Cég által biztosított kiváló minőségű szerszámok
  • Több napos munkavégzés esetén szállás biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
Cégnév: Trenkwalder Kft