Az 1991-ben alapított Kőröstej Kft.

a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres,

országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató,

legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.

Barcsi gyáregységünk csapatába

Gépkezelő

munkakörbe keresünk új munkatársakat.

Feladatod lesz:

  • Tejipari gyártógépsor berendezéseinek kezelése az előírásoknak megfelelően
  • Gyártósori gépek működtetése, beállítása
  • Gyártott-, csomagolt termékek folyamatos minőségi kontrollja
  • Működési változások/hibák esetén felettes azonnali tájékoztatása
  • Előírt technológiai-, higiéniai szabályok maradéktalan betartása
  • Termeléssel kapcsolatos dokumentációk precíz vezetése
  • Folyamatos és zökkenőmentes gyártás biztosítása a berendezéseken

Elvárásaink:

  • Előny: középfokú végzettség és hasonló területen, termelőüzemben szerzett munkatapasztalat
  • Pasztőr, ultraszűrő berendezések kezelésének ismerete előny
  • Nyitottság az új ismeretek megszerzésére, elsajátítására
  • Felelősségteljes, megbízható munkavégzés
  • Terhelhetőség, megfelelő higiéniai szemlélet
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Több műszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk:

  • 3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő
  • Értékteremtő feladatok és kihívások Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • SZÉP kártya juttatás
  • Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag évente több alkalommal, dolgozói biztosítás, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye: Barcs

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a munkavégzési hely megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Kőröstej Kft.