50 éves megalakulásunk óta fontosnak tartjuk a kiemelkedő szakértelmet, a folyamatos fejlődést, így új elhivatott munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva számára a tudást, valamint a stabilitást. Ha tudsz azonosulni ezzel a szemlélettel, akkor a Speciális szakműhely csapatába keresünk

Gépi forgácsoló

munkatársat nádudvari Központunkba.

Feladatok, amelyeket a fentiekért cserébe Rád bíznánk:

  • Motorfelújítási műhelymunkákhoz gépi forgácsolási feladatok ellátása (CNC marás, szelepfészek megmunkálás, főtengely köszörülés, hajtókar fúrás, hónolás, esztergálás, marás, síkköszörülés, vonalba fúrás).
  • Alkatrész-, szerszámszükséglet felmérése, megrendelése.
  • Megismerni a társaság működését és tevékenységét.
  • A speciális megmunkálási követelményekhez szükséges ismeretek megszerzése.
  • Szakmai tudás fokozatos elsajátítása.

Amennyiben az alábbiak igazak rád, mindenképp add be a jelentkezésed:

  • Gépi forgácsoló középfokú/technikusi végzettséggel rendelkezel.
  • Számítógépes ismereteid legalább felhasználó szintűek (Word, Excel).
  • Terhelhető vagy és jól együtt tudsz működni másokkal.
  • Megbízható, pontos és következetes vagy.
  • Többet szeretnél tanulni a szakmádról, szakmailag fejlődnél.

Ha ezen kívül:

  • CNC gépi forgácsolási területen szereztél 1-3 év tapasztalatot,
  • "B" kategóriás jogosítványod van,
  • darukezelői jogosultsággal rendelkezel,

akkor Te vagy az ideális jelölt a számunkra!

Mire számíthatsz nálunk?

  • Versenyképes havi alapjövedelem,
  • Alapbéren felüli teljesítménytől függő jövedelem,
  • Béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás),
  • A munkavégzéshez szükséges felszerelések, technikai eszközök biztosítása,
  • Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és hosszú távú karrierlehetőség,
  • Céges buszjárat Debrecenből (Hajdúszoboszlón át) és Püspökladányból, vagy az említett településeken kívül eső lakhely esetében munkába járási támogatásra.

Munkavégzés helye

Nádudvar

Cégnév: KITE Zrt.