Miskolc a te helyed
NRG-AGENT Kft.

Gépész szerviztechnikus

Cégünk kombinált hő- és energiatermelő egységek (CHP egységek) szervizelésével, karbantartásával és gyártásával foglalkozik.

Főbb feladatok, munkák:

- Gázmotorok szervizelése, karbantartása és felújítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Gépész szakirányú végzettség (autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő, mechatronikus karbantartó vagy egyéb gépészeti végzettség)
- B kategóriás jogosítvány
- Pályakezdők, nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Gépészeti területen szerzett szakmai tapasztalat
- Egyéb elektromos végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő

A "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja szakmai önéletrajzát.
Cégnév: NRG-AGENT Kft.