Megváltozott munkaképességű
Közért+ Zrt.
Bővülő csapatunkba

Fuvarszervező/Logisztikai koordinátor

munkatársat keresünk.
A KÖZÉRT+ online piactér és szupermarket a Digitális Termelői Piac program keretében közvetlenül köti össze a magyar mezőgazdasági termelőket és élelmiszer előállítókat a kiváló minőségű, hazai termékekre vágyó fogyasztókkal az ország egyre nagyobb területén.
A Rövid Ellátási Láncnak köszönhetően a KÖZÉRT+ kosaraiban megtalálható Magyarország különleges kincsinek legjava, melyeket az ország bármely pontjáról egy csomagba rendezünk és szállítjuk ki azokat megrendelőink részére.
Kiemelt küldetésünk, hogy termelőink és vevőink a KÖZÉRT+ online piacán találkozzanak, ezért folyamatosan bővülő választékkal és különleges akciókkal várjuk vásárlóinkat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Feladatát az ellátási lánc vezetőjének irányításával végzi cégünk logisztikai területein.
  • Fuvart szervez a meglévő flotta kapacitására.
  • Fuvart szervez alvállalkozók bevonásával lebonyolított szállításokra.
  • Folyamatos kapcsolattartás a sofőrökkel, beosztás tervezése, véglegesítése.
  • Futárok napi elszámolásainak ellenőrzése, egyeztetése a pénzügyi munkatársakkal.
  • Alkalomszerűen az indirekt anyagok beszerzésének menedzselése.
  • Felmerülő egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Középfokú végzettség
  • Microsoft Office csomag ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • FMCG/E-commerce tapasztalat
  • Élelmiszer kereskedelmi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 1 műszakos (nappali) munkarend
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Jelentkezését fényképes önéletrajz csatolásával együtt a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Cégnév: Zöld közért kft